3 wnioski z porażki Raiders z nadgodzinami do Cardinals

Poszukiwacze uciekający Josh Jacobs (28) dzieli obronę obrońcy Arizona Cardinals Marco ... Poszukiwacze uciekający Josh Jacobs (28 l.) rozdziela obrońcę narożnika Arizona Cardinals, Marco Wilsona (20) i Nicka Vigila (59 l.), podczas pierwszej połowy meczu NFL na Allegiant Stadium w niedzielę, 18 września 2022 r. w Las Vegas. (L.E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

Trzy dania na wynos z Raiders przegrali 29-23 dogrywkę z Arizona Cardinals w niedzielę na Allegiant Stadium:

1. Scenariusz katastrofy

Najeźdźcy w jakiś sposób znaleźli sposób na przegranie meczu, w którym mieli całkowitą kontrolę, z drużyną, która przez siedem kwadransów wyglądała, jakby miała niewiele oznak życia.

Hunter Renfrow grzebał w dogrywce po przyjęciu na skraju pola do rzutu karnego, szukając czegoś, co mogło być zwycięskim kopnięciem.

Byron Murphy Jr. z Arizony podniósł piłkę i poprowadził ją z powrotem, aby zdobyć zwycięski wynik.

To była miażdżąca przegrana, która wysłała Najeźdźców do 0-2 i szukała odpowiedzi w grze, którą myśleli, że wygrali.

Cardinals zdobyli dwa przyłożenia i dodali dramatyczne dwupunktowe konwersje po obu w czwartej kwarcie, w tym jedno w ostatnich sekundach regulaminu, aby wymusić dogrywkę.

2. Rozłóż bogactwo

Szeroki odbiornik Star Davante Adams był celem 17 razy w swoim pierwszym meczu z Raiders w zeszłym tygodniu przeciwko Chargers.

Jego zdolność do radzenia sobie z takim obciążeniem pracą z takim sukcesem jest powodem, dla którego Poszukiwacze zamienili się na niego.

Ale jego obecność przynosi również rodzaj uwagi defensywnej, która daje jego kolegom z drużyny więcej miejsca do działania, co było oczywiste w niedzielę.

Czterech graczy złapało trzy lub więcej podań, w tym pięć chwytów Macka Hollinsa w przełamaniu.

Adams został zatrzymany do dwóch chwytów, ale nadal miał znaczący wpływ. Jego pierwszy cel poszedł na przyłożenie 1 jarda w pierwszej kwarcie. To był pierwszy smak Najeźdźców, jak dobry jest w pobliżu linii bramkowej.

Niedzielny wynik był jego trzecim z linii 1 jarda od początku 2020 roku. Żaden inny gracz NFL nie ma więcej niż trzech.

3. Ustal bieg

399 liczba aniołów

Najeźdźcy wyraźnie postanowili ugruntować swoją biegową grę po próbie zaledwie 13 ataków w przegranym tygodniu 1. z szarżownikami.

Josh Jacobs zdobył piłkę osiem razy podczas niedzielnego otwarcia, co zaowocowało podaniem przyziemienia z 1 jarda od Carra do Adamsa.

Jacobs pobiegł 33 jardy na podjeździe, co oznaczało 9:38 na zegarze. Ale do końca trasy zdobył tylko 11 niesie i zakończył z 19 chwytami na 69 jardów.

Skontaktuj się z Adamem Hillem pod adresem ahill@reviewjournal.com. Podążać @Adamhilllvrj na Twitterze.