Rebelianci odbiją się po 30-punktowym zwycięstwie nad University of Calgary

Koszykówka UNLV odbiła się po porażce w pierwszym meczu swojej kanadyjskiej trasy, wygrywając 104:74 z University of Calgary w środę wieczorem.

Koszykówka UNLV opublikowała swój harmonogram pozakonferencyjny w piątek, Rebelianci rozpoczną sezon 2022-23 7 listopada przeciwko Southern University w Thomas & Mack Center.

Felix Reeves jest na oddziale intensywnej terapii po udarze w sobotę wieczorem. W tym sezonie miał grać w College of Southern Nevada.

Obrona prawdopodobnie określi, do czego dokładnie zdolni są Rebelianci 2022-23 podczas drugiego sezonu głównego trenera Krugera.

Po przedsezonowej porażce na T-Mobile Arena gwiazda Los Angeles Lakers zwróciła się bezpośrednio do komisarza Adama Silvera o sprowadzenie zespołu ekspansji NBA do Las Vegas.

Przemawiając w poniedziałek w programie „NBA Today” ESPN, komisarz Adam Silver powiedział, że ekspansja „nie jest na pierwszym planie”, ale wyraził optymizm co do potencjalnej franczyzy w Las Vegas.

Bazująca na Henderson G League Ignite spadła do Oklahoma City 134-125 po utracie 80 punktów w drugiej połowie w piątek otwierającym sezon.

Rebelianci wymusili 24 straty i utrzymali numer 21 Dayton do jednego kosza za 2 punkty w drugiej połowie podczas zwycięstwa 60-52 we wtorek wieczorem.

Właściciel sklepu meblowego w Houston, Jim „Mattress Mack” McIngvale, obstawił łącznie 2,55 miliona dolarów, aby wygrać 22 925 000 dolarów na Houston Cougars, aby zdobyć tytuł męskiej koszykówki NCAA.

Jim Bolla, którego życie zostało uczczone w tym tygodniu, był centrum startowym ukochanej drużyny koszykówki Pitta, która była o krok od Final Four.

UNLV pokazało kilka intrygujących cech w czterech meczach, ale Rebelianci po raz pierwszy ruszają w trasę, by zmierzyć się z Southern Illinois w Kalifornii.

Męska drużyna koszykówki UNLV utrzymała niepokonany początek sezonu w poniedziałek, pomimo późnego startu i silnego oporu ze strony południowego Illinois.

Czternastu graczy UNLV strzeliło gola, gdy Rebelianci pokonali przeciwnika NAIA Life Pacific 126-54 w sobotę w Thomas & Mack Center.

Nowy trener koszykówki dziewcząt Liberty, Billy Hemberger, który przybył ze Spring Valley, ma nadzieję pomóc Patriots konkurować z ulubieńcem Centennial w klasie 5A.

Podczas turnieju w Las Vegas w The Mirage personel EMT musiał czekać 50 minut po tym, jak gracz upadł na podłogę.

Shadow Ridge gra w Palo Verde w koszykówkę chłopców, ponieważ w poniedziałek rozpoczyna się sezon licealny.

Zarówno MGM Resorts, który obsługiwał Mirage, jak i NCAA powiedziały, że nie odgrywają żadnej roli w operacjach turnieju, za co odpowiada organizator wydarzenia.

Obrona blokady UNLV i grad 3 były zbyt trudne dla San Diego, a Rebelianci przeszli na 8-0, wygrywając swój pierwszy prawdziwy mecz szosowy w tym sezonie.

Obstawiający w Caesars Sportsbook wygrał w sobotę 15-meczową grę w koszykówkę w college'u, wygrywając prawie 90 000 $, mając po drodze kilka poważnych potów.

Zamiana, w czasie wzmożonych napięć wokół Ukrainy, osiągnęła szczytowy cel dla prezydenta Joe Bidena, ale miała wysoką cenę.